+48 91 577 03 21

2020-10-19

Delikatne i kolorowe polewy zastygające


Delikatne i kolorowe polewy zastygające

Polewy zastygające cieszą oczy i nasze kubki smakowe. Oczywiście w duecie z naszymi lodami Alaska smakują jeszcze lepiej. Można się o tym przekonać kupując lody Świderki czy lody Soft w lodziarniach i punktach gastronomicznych na terenie całego kraju. Bowiem nasza Wytwórnia współpracuje z hurtowniami spożywczymi zarówno z nad morza, jak i z gór.

Lody amerykańskie cenione są za swoją zmrożoną strukturę, która swoim kształtem przypomina kręconego "świderka". Lody te można jeść same bez żadnych dodatków, ale można polać je właśnie zastygającą polewą o różnorodnych smakach. Także lody Soft, czyli typu włoskiego można posypać strzelającą posypką (nasz flagowy produkt), jak i właśnie smakową polewą zastygającą. Polewa na lodzie tworzy cienką warstewkę, która jest wyjątkowo delikatna i pełna aromatu.

Polewy zastygające oferujemy w następujących smakach:

Polewy zastygające Alaska pakowane są w 1 kg wiaderka plastikowe, następnie w kartoniki 5, 10 lub 20 kg. Na naszej stronie w zakładce produkty podajemy sposób użytkowania naszego produktu.

Zachęcamy lodziarnie, restauracje i punkty gastronomiczne do wzbogacenia swojej oferty lodowej o naturalny produkt, jakim jest polewa zastygająca. Więcej informacji o naszych polewach, jak i pozostałych produktach uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Zapraszamy do współpracy.

«powrót