+48 91 577 03 21

Polewy zastygające


Polewy zastygające Alaska w bogatej gamie smakowej i kolorystycznej to kolejny flagowy produkt z naszej wytwórni. Nasze polewy zastygające są niezmienne w swoim smaku i swojej konsystencji. Dlatego mają swoje miejsce w każdej lodziarni i punkcie gastronomicznym.

Nasze polewy idealnie rozprowadzają się po masie lodowej tworząc cienką warstwę czekolady, która jest delikatna, krucha i naturalna w smaku. Lody Alaska polane naszymi polewami zastygającymi Alaska tworzą duet idealny pod względem smaku jak i kompozycji wizualnej.

Nasza firma, jako producent koncentratów w proszku, oferujemy Państwu bogatą paletę smaków takich jak:

Do bogatej gamy polew zastygających doszedł nowy smak: orzechowo-kakaowy (orzeszki arachidowe 14%), który stał się ulubionym smakiem najmłodszych naszych miłośników deserów lodowych.

Polewy zastygające Alaska pakowane są w 1 kg wiaderka plastikowe, następnie w kartoniki 5, 10 lub 20 kg. W celu wyjęcia polewy z wiaderka zaleca się włożyć pojemnik do lodówki na ok. 1 godzinę. Schłodzona polewa łatwo odchodzi od ścianek wiaderka. Polewy należy roztapiać stopniowo w Bemarze i nie przekraczać temperatury 30°C.

«powrót