+48 91 577 03 21

2020-01-27

Współpracujemy z najlepszymi w branży


Współpracujemy z najlepszymi w branży

Nasza Wytwórnia Koncentratów DYLEX od samego początku swojej działalności w branży spożywczej współpracuje z największymi hurtowniami w Polsce. Do najważniejszych naszych kontrahentów należą takie firmy jak:

Większość naszych kontrahentów zajmuje się zaopatrzeniem lodziarni i kawiarni oraz restauracji, a także punktów gastronomicznych oferującym nasze produkty takie jak:

Nasza Wytwórnia Koncentratów DYLEX, jako jeden z największych producentów koncentratów lodów w proszku, produkuje wyroby lodowe z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i całorocznej dostępności, możemy wspierać zarówno małych, jak i dużych kontrahentów z terenu całej Polski oraz z zagranicy. Liczymy na dalszą owocną współpracę z naszymi dotychczasowymi firmami, a nowych kontrahentów zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Dodatkowych informacji o współpracy z naszą firmą udzielimy Państwu osobiście w naszej fabryce w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Zamówienia na nasze produkty prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Życzymy udanej współpracy.

«powrót