+48 91 577 03 21

Koncentraty lodów w proszku - proszek do lodów

koncentraty do lodówKoncentraty Lodów ALASKA służą do produkcji lodów: Świderków, Luksusowych, Standard i Napój Shake.

Produkcja lodów ALASKA opiera się na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki czemu lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak.

Lody wytworzone z naszych koncentratów charakteryzują się gładką, kremową strukturą o bogatym mlecznym smaku.

Głównym składnikiem koncentratów lodów ALASKA jest mleko pełne w proszku, najwyższej jakości mleko dostępne na rynku krajowym.

Lody Alaska pakowane są w 24 lub 25 kg worki zbiorcze w których są 2 lub 5 kg woreczki jednostkowe. ALASKA 1, 3 i 5 pakowane w woreczki 2 kg rozprowadza się w 4 l wody.

Dostawy do Klienta realizuje poprzez firmy spedycyjne Schenker lub PEKAES. Dostawa towaru na nasz koszt przy zamówieniu minimum 72 kg (3 worków).


proszek do lodów

Lody ALASKA 5

Świderki ALASKA 5 to lody o gładkiej strukturze i niepowtarzalnym smaku delikatnej wanilii i karmelka. Te twarde lody cieszą się niezmiennym powodzeniem na naszym rynku od wielu lat i znane są wszystkim miłośnikom lodów.

Koncentrat Lodów ALASKA 5 charakteryzuje się wspaniałym smakiem i aromatem. Dzięki odpowiednio dobranym aromatom lody mają specyficzny i niepowtarzalny smak lodów śmietankowych z delikatną nutą wanilii lub karmelu. Gładka struktura masy lodowej oraz duże zmrożenie pozwalają na odpowiednie nakręcenie loda na wafel, co daje niepowtarzalny efekt wysokiego "świderka".

Koncentrat lodów ALASKA 5 przeznaczony jest do produkcji tzw. lodów amerykańskich, które w odróżnieniu od tradycyjnych lodów typu soft są twarde i bardzo zimne, bez napowietrzenia. Możliwość mrożenia masy lodowej w bardzo niskich temperaturach (nawet -10 stopni C).

Smaki lodów Alaska 5:

Przygotowanie: proszek lodowy rozprowadzamy w proporcji 2 kg proszku na 4 l wody zdatnej do spożycia.


proszek do lodów

Lody ALASKA 3

Lody ALASKA 3 – Lody Luksusowe, to najbardziej kremowe lody typu soft. Proszek do lodów o wysokiej wydajności dzięki doskonałemu napowietrzeniu masy lodowej. Lody te idealnie nadają się do produkcji tzw. "lodów włoskich".

Proponujemy nowe intensywne i naturalne smaki lodów: aksamitne karmelowe, słodkie cukierki maślane oraz orzeźwiające mango i maracuja.

Koncentrat Lodów ALASKA 3 przeznaczony jest do produkcji tzw. lodów miękkich, które są bardzo kremowe i napowietrzone. Luksusowe koncentraty ALASKA 3 produkowane głównie na bazie najwyższej jakości mleka pełnego w proszku. Koncentrat nadaje się do automatów z pompami typu: Taylor, Electro-freeze, Carpigiani.

Polecamy następujące smaki lodów Alaska 3:

Przygotowanie: proszek lodowy rozprowadzamy w proporcji 2 kg proszku na 4 l wody zdatnej do spożycia.


proszek do lodów


Lody ALASKA 1

Lody ALASKA 1 to koncentrat przeznaczony do produkcji tzw. lodów miękkich, w automatach o grawitacyjnym spływie masy lodowej nie posiadających pompy. Lody Standard to znakomite, puszyste, kremowe lody o wyrazistym smaku. Lody, które są znane od wielu lat w Europie i w całej Polsce.

Polecamy następujące smaki lodów Alaska 1:

Przygotowanie: proszek lodowy rozprowadzamy w proporcji 2 kg proszku na 4 l wody zdatnej do spożycia.

Zapraszamy do pobrania aktualnego katalogu naszych produktów w formacie PDF.