+48 91 577 03 21

2019-09-30

Jesień pełna letnich smaków


Jesień pełna letnich smaków

Jesień to raczej chłodniejsza pora roku i bardzo często rezygnujemy z jedzenia lodów z obawy na przeziębienie. Oczywiście, jedzenie lodów w deszcz czy mróż na świeżym powietrzu nie każdemu może służyć, ale zjedzenie lodowego deseru w restauracji, raczej nikomu nie zaszkodzi. Dlatego nasza firma zachęca lodziarnie i restauracje do całorocznej współpracy z naszą fabryką.

W karcie deserów lodowych nie może zabraknąć następujących letnich i owocowych smaków lodów, gofrów czy napojów mlecznych:

Do egzotycznych smaków zaliczymy smak mango-marakuja, a nowym zupełnie smakiem naszej firmy jest smak orzechowo-kakaowy. Nowy smak przypomina smak orzeszków arachidowych (14%), które kochają zarówno dzieci jak i dorośli.

Z racji jesieni to z wyżej wymienionych smaków najbardziej pasuje smak pomarańczowo-marchwiowy oraz jabłkowy. Nasz kraj słynie z smacznych i zdrowych jabłek, dlatego są w naszej ofercie smakowej. Dla bardziej wymagających miłośników owocowych smaków polecamy smaki mieszane: śmietankowo-karmelowe i śmietankowo-waniliowe.

Zapraszamy do stałej współpracy z naszą firmą na terminowe dostawy naszych wszystkich produktów:

Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie, gdzie również mogą Państwo składać zamówienia na adres email: biuro@dylex.com.pl

Więcej informacji o naszych produktach i współpracy uzyskają Państwo osobiście w naszej fabryce w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Jesień pełna lodowych smakołyków.

«powrót