+48 91 577 03 21

2019-06-27

Lody i więcej nic do szczęścia nie potrzeba


Lody i więcej nic do szczęścia nie potrzeba

Lato i okres wakacyjny to najlepszy czas na spożywanie lodów. Kochamy lody za wiele walorów. W okresie letnim to głównie za ich niską temperaturę jedzenia oraz bogatą paletę smaków. Nie ma wątliwości, że latem lody dostępne są na plaży, na promenadach, w lodziarniach czy każdej restauracji. Na okres wakacyjny bardzo często odtwierane są budki z lodami i zamykane z końcem słonecznej pogody.

Nasza firma poleca wszyskim punktom gastronomicznym bogatą ofertę produktów lodowych, które zdecydowanie przyczynią się do większego ruchu w biznesie. Do tych produktów należą:

Oczywiście, polecamy bardzo bogatą ofertę smakową naszych produktów, która jest imponująca:

oraz nowości:

Wszystkie nasze produkty produkujemy zgodnie z naszymi priorytetami - tylko z naturalnych składników. Bowiem jedynie naturalne składniki gwarantują nieskazitelny naturalny smak, aksamitną konsystencję oraz kremową strukturę. Ponadto nasze produkty lodowe dostępne są w całym kraju, gdyż współpracujemy z wieloma hurtowniami w całej Polsce m.in. P.P.H SOFOREK, TOMMORS, ANEX, MARCO, GOTSZLIK, PIWOWAR, SMAKOSZ, WAFLEX, ALL FOOD.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie oraz zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej fabryce w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, tel. +48 91 577 03 21.

Lody Alaska zapraszają.

«powrót