+48 91 577 03 21

2020-10-31

Na poprawę humoru proponujemy lody Alaska


Na poprawę humoru proponujemy lody Alaska

Jesienne, deszczowe dni mogą popsuć nam humor. Poprawianie humoru jednym z nas idzie lepiej, drugim zaś nieco gorzej. Każdy z nas ma swoje sposoby, ale jednym z nich na pewno jest jedzenie lodów. Lody możemy kupić w swojej ulubionej lodziarni albo w sklepie.

Nasza Wytwórnia zachęca Państwa do zakupu lodów w lodziarniach, gdzie można skosztować naszych naturalnych lodów Alaska, które mogą być pod postacią loda gałkowego, loda Świderka czy loda Soft, czyli włoskiego z automatu. Wszystkie nasze koncentraty lodów Alaska produkowane są na bazie naturalnych składników, w szczególności pełnotłustym mleku w proszku, które nadaje bogaty smak, naturalny aromat i aksamitną strukturę loda. Idealnym dodatkiem do lodów będzie polewa zastygająca czy posypka strzelająca. Oba te produkty poprawią humor zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Na jesienną chandrę polecamy także gofry biszkoptowe, które wytwarzane są z koncentratu proszku gofrowego. Z takiego koncentratu otrzymają Państwo chrupiącego o złocistym kolorze gofra, który smakuje najlepiej z dodatkiem bitej śmietany czy cukru pudru. Nasze gofry również produkowane są na bazie naturalnych składników, które wyczujemy podczas jedzenia. Zarówno nasze lody Alaska, jak i gofry biszkoptowe można zamawiać przez cały rok, dlatego poprawę humoru można robić o każdej porze roku, nie tylko jesienią.

Zachęcamy lodziarnie z całego kraju do stałej i całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Życzymy spokojnych jesiennych wieczorów z naszymi lodami i goframi.

«powrót