+48 91 577 03 21

2020-10-26

Orzeźwiający smak cytryny w naszych produktach


Orzeźwiający smak cytryny w naszych produktach

Smak cytrynowy to jeden z wielu smaków jaki oferujemy naszym klientom. Cytryna znana i lubiana jest przez dzieci i dorosłych, dlatego też mamy ją w swojej ofercie smakowej takich produktów jak:

Cytryna to owoc z rodziny rutowatych i pochodzi z południowo-wschodnich Chin, a do Europy trafiła w średniowieczu. Owoce ma jajowate, o wydłużonych końcówkach, a skóra jest gruba, koloru żółtego o soczystym miąższu. Oprócz walorów smakowych kochamy cytrynę za jej właściwości zdrowotne:

Oczywiście można wymieniać i wymieniać walory zdrowotne cytryny, ale nas interesuje również zastosowanie w kuchni. Wiemy, że służy nam do skrapiania potraw, do drinków, do potraw ciepłych. My wykorzystaliśmy niesamowity smak cytryny do stworzenia idealnego smaku cytrynowego dla naszych produktów. Smak cytrynowy kojarzy nam się z czymś kwaśnym, ale sami wiemy, że to jedynie złudzenie. Smak cytrynowy lodów to smak orzeźwienia, mocy, świeżości i powiew lata.

Zachęcamy lodziarnie do zakupu naszego cytrynowego smaku w koncentratach lodów Alaska oraz polewy zastygającej. Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Czekamy na Państwa zakupy przez cały rok.

«powrót