+48 91 577 03 21

2020-09-30

Jabłkowy smak lodów Alaska


Jabłkowy smak lodów Alaska

Wrzesień to najlepsza pora na nasze polskie jabłka. W tym właśnie okresie jabłka mają najwięcej soku i są najsmaczniejsze. Oczywiście zawierają witaminy i składniki mineralne, w tym żelazo, magnez, potas i błonnik. Owoce te zwalczają wolne rodniki, które negatywnie oddziałują na komórki organizmu, a także działają moczopędnie i przeciwzapalnie. Należy nadmienieć ich dobroczynny wpływ na naczynia krwionośne.

Jabłka polecane są przez dietetyków z racji ich niskokaloryczności (jedna sztuka dostarcza ok. 50 kcal). Ponadto jabłka hamują ataki głodu, sycą na długo i przyspieszają trawienie. Błonnik zawarty w jabłkach usprawnia pracę układu pokarmowego oraz zapobiega dolegliwościom typu biegunki czy zaparcia. Ale musimy uważać, gdyż zawarte w nich cukry proste mogą przyczynić się do powstania tkanki tłuszczowej, dlatego nie zalecane jest jedzenie ich wieczorem.

Smak jabłkowy znajdą Państwo w następujących naszych produktach:

Polecamy Państwu smak jabłka w naszych produktach z uwagi na ich niskokaloryczność, orzeźwienie i walory zdrowotne. Zachęcamy do zakupu smaków, które doskonale znamy i lubimy. Smak jabłkowy to smak dzieciństwa i błogiej zabawy.

Więcej informacji o smakach w naszych produktach udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Zapraszamy do współpracy lodziarnie, restauracje i punkty gastronomiczne z całego kraju.

«powrót