+48 91 577 03 21

2020-09-25

Lody Luksusowe w naszej stałej ofercie


Lody Luksusowe w naszej stałej ofercie

Lody Luksusowe produkujemy z koncentratu w proszku ALASKA 3 i ALASKA 4. Oba koncentraty wytwarzamy z naturalnych składników, w tym pełnotłustego mleka w proszku. Mleko te nadaje bogaty smak, naturalny aromat i aksamitną strukturę loda. Dzięki temu również znakomicie się mrożą, a przede wszystkim nakręcają na wafel.

Nasze Lody Luksusowe to kremowe lody typu soft, czyli są typem lodów tzw. "miękkich". Z naszych koncentratów wychodzą lody idealnie napowietrzone, trzymające zwartą strukturę masy lodowej oraz mocno kremowe. Obie masy lodowe luksusowe mogą być poddawane pasteryzacji bez wpływu na barwę czy smak lodów. Dzięki temu lody pozostają w dalszym ciągu aksamitne i smaczne.

Koncentrat lodów luksusowych ALASKA 3 dostępny jest w jednym smaku – śmietankowym. Natomiast koncentrat lodów luksusowych ALASKA 4 dostępny jest w bogatej gamie smakowej. Oto lista smaków naszych lodów:

Lody Luksusowe to nasz priorytetowy produkt stworzony z myślą o przywoitym smaku w dobrej cenie. Dlatego też zapraszamy lodziarnie z całej Polski do stałej i całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Więcej informacji o smakach w naszych produktach udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21, a zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Polecamy Lody Luksusowe naszej produkcji.

«powrót