+48 91 577 03 21

2020-08-28

Polecamy mrożony napój Shake


Polecamy mrożony napój Shake

Mrożony napój Shake to nasza oferta dla łasuchów pożywnych napojów o smaku śmietankowo-waniliowym. Nasz koncentrat to gotowa mieszanka produkowana z naturalnych składników, z której otrzymujemy gęste, kremowe i aksamitne cudo do picia przez słomkę lub bez. Ponadto nasz napój ma na wpół zmrożoną konsystencję i jest bardzo wydajny. Mieszanka jest prosta w przygotowaniu, gdyż proporcja to - 1 kg proszku na 3 litry wody zdatnej do spożycia.

Mrożony napój Shake idealnie ugasi pragnienie, a jednocześnie zaspokoi głód. Stworzony na bazie najwyższej jakości naturalnych składników zapewni odpowiednią ilość wapnia i innych ważnych witamin. Podawany jest w wielu miejscach takich jak: lodziarnie, restauracje, punkty gastronomiczne czy kawiarenki. Idealnie smakuje z naszymi goframi biszkoptowymi, które również polecamy wszystkich miłośnikom złotego ciastka.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ogólną ofertą produktów na naszej stronie w zakładce - produkty.

Więcej informacji o naszych produktach udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Polecamy mrożony napój Shake o smaku śmietankowo-waniliowym.

Życzymy smacznego.

«powrót