+48 91 577 03 21

2020-08-24

Lody Świderki z amerykańskiego snu


Lody Świderki z amerykańskiego snu

Lody Świderki charakteryzują się dużą twardością masy, która jest wyjątkowo dobrze zmrożona, gdyż możliwe jest mrożenie jej w bardzo niskich temperaturach, nawet -10 °C. Dzięki temu otrzymujemy zimną masę nakręcaną w kształcie świderka.

Koncentrat lodów ALASKA 5 to nasz flagowy produkt przeznaczony do produkcji tzw. lodów amerykańskich. Są przeciwnością lodów Soft, gdyż nie są napowietrzane, a ich konsystencja jest zwarta i twarda. Koncentrat produkowany jest z pełnotłustego mleka w proszku, które nadaje naturalnego smaku oraz wydobywa aksamitną strukturę loda. Nasze lody Świderki można jeść w bogatej gamie smakowiej:

Koncentrat jest prosty w przygotowaniu. Proszek lodowy rozprowadzamy w proporcji 2 kg proszku na 4 l wody zdatnej do spożycia, następnie dokładnie mieszamy stosując odpowiedni mieszalnik elektryczny, bez ubijania. Przed wprowadzeniem mieszanki do zbiornika automatu zalecamy schłodzenie jej do temp. 4 °C.

Nasza Wytwórnia Koncentratów DYLEX poleca Państwu pozostałe nasze produkty o naturalnych składnikach:

Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie w zakładce - produkty. Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz osobiście w siedzibie naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Zapraszamy również do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych: Facebook, Google Moja Firma i Pinterest. Zachęcamy lodziarnie i restauracje z całego kraju do podjęcia całorocznej współpracy z naszą firmą.

Polecamy najsmaczniejsze lody Świderki.

«powrót