+48 91 577 03 21

2020-06-26

Nowy smak polewy zastygającej


Nowy smak polewy zastygającej

Nasza firma, jako producent koncentratów lodów w proszku, poleca Państwu nowy smak polewy zastygającej. Nowy smak słodkiej pomarańczy to smak wyczekiwany przez miłośników orzeźwienia, kwaskowatości połączonej zarazem z nutą słodkości i letniej przygody.

Owoc pomarańczy posiada wiele zalet, ale najważniejszą jest to, że składa się aż z 90 proc. z wody, dlatego warto jeść ją o każdej porze roku. Ma tylko 47 kalorii, witaminę C, beta-karoten i witamin z grupy B, w tym kwasu foliowego. Ponadto bogata jest w inne ważne składniki jak błonnik, miedź, selen, fosfor, potas, wapń, magnez, żelazo, cynk czy pektyny. Spożywanie pomarańczy bardzo dobrze wpływa na polepszenie wzroku, poprawia pracę mózgu, wzmocnia układ odpornościowy oraz wspomaga funkcjonowanie żołądka i jelit. To tylko część zalet naszego nowego smaku.

Pomarańczę każdy jadł i wie jak smakuje. Dlatego nie mamy wątpliwości, iż nasz nowy smak sprosta Państwa wyobrażeniu o smaku pomarańczy. Zachęcamy dzieci, jak i dorosłych do skosztowania naszych lodów z polewą o smaku słodkiej pomarańczy.

W ofercie polew zastygających znajdą Państwo również inne smaki takie jak:

Pełna nasza oferta polew zastygających dostępna jest w zakładce produkty - polewy zastygające.

Nasz dział marketingu udzieli Państwu niezbędnych informacji o naszych wszystkich produktach produkowanych w naszej wytwórni w Stargadzie, ul. Gdyńska 28 B.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót