+48 91 577 03 21

2020-06-09

Truskawkowe lodowe szaleństwo


Truskawkowe lodowe szaleństwo

Sezon na truskawki rozpoczęty, więc my również serwujemy słodziutkie, truskawkowe lody Alaska. W szczególności polecamy Państwu lody Świderki, które są ulubionymi lodami naszych smakoszy. Lody Świderki produkowane są z pełnotłustego mleka w proszku, które nadaje im bogaty smak oraz naturalny aromat, a przede wszystkim aksamitną strukturę. Lody znakomicie się mrożą i nakręcają na wafel. Nasze lody Alaska mają możliwość mrożenia masy lodowej w bardzo niskich temperaturach (nawet -10 °C).

Dla miłośników lodów Soft mamy również smak truskawkowy w ofercie. Lody ALASKA 3 – Lody Luksusowe, to najbardziej kremowe lody typu. Idealnie napowietrzona masa lodowa powoduje, że lody te nadają się do produkcji "lodów włoskich". Polecamy również inne wakacyjne smaki - mango i marakuja!

Jeśli kochają Państwo napoje mrożone to polecamy nasz napój mrożony SHAKE. To idealny napój na upalne dni, który nie tylko zaspokoi pragnienie, ale również zaspokoi głód. Nasz koncentrat to gotowa mieszanka o smaku śmietankowo-waniliowym przeznaczona do produkcji napoju lodowego, który można serwować w każdym punkcie gastronomicznym.

Oczywiście nasz koncentrat proszku gofrowego również będzie można wykorzystać do dań z truskawkami. Bowiem kto nie kocha gofrów z bitą śmietaną i truskawkami?!

Zapraszamy do stałej współpracy wszystkie lodziarnie, punkty gastronomiczne i restauracje do zakupu naszych produktów w proszku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie, a na pytania odpowiemy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Życzymy truskawkowych szaleństw z naszymi produktami!

«powrót