+48 91 577 03 21

2019-11-25

Lodziarnia - sklepik z lodami


Lodziarnia - sklepik z lodami

Lodziarnia to miejsce, w którym możemy kupić lody, desery lodowe, mrożone jogurty oraz coraz bardziej lubiane - sorbety owocowe. Serwowoanie lodów w takim miejscu odbywa się na dwa sposoby:

Lodziarnie w obecnych czasach nie są jedynie puntkami sprzedawającymi lody. Teraz na miejscu można napić się kawy, zjeść ciastko czy wypić napój mrożony. Typowe lodziarnie (tylko sprzedające lody) zazwyczaj czynne są sezonowe, w okresie wiosenno-letnim. Ale coraz częściej lodziarnie oferują nam całoroczną ofertę, która nie zmienia się przez cały okres funkcjonowania. Zdarza się, że niektóre lodziarnie w okresie zimowym stawiają na tzw. ciepłe lody oraz gofry biszkoptowe.

Nasza firma, jako producent koncentratów do lodów w proszku Alaska, zachęca wszystkie lodziarnie z całego kraju do zapoznania się z nasza ofertą. Nasza produkcja również działa przez cały rok, dlatego stała współpraca będzie mile widziana.

Zachęcamy także do śledzenia naszych profili firmowych w mediach społecznościowych jak: Facebook, Google i Pinterest. Tam zamieszczamy nasze produkty w postaci koncentrau jaki gotowych wyrobów. Gotowe wyroby mogą Państwo obejrzeć w galerii na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Więcej o produktach i współpracy dowiedzą się Państwo osobiście w siedzibie naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Życzymy powodzenia w lodowym biznesie.

«powrót