+48 91 577 03 21

2019-10-31

Gałka lodowa z naszej produkcji


Gałka lodowa z naszej produkcji

Baza do lodów mlecznych to produkt, który pokochaliśmy od samego początku jej produkcji. Baza jest uniwersalną mieszanką lodów gałkowych mającą zastosowanie w kuwetach. Takie kuwety spotkamy w punktach gastronomicznych, głównie w galeriach handlowych. Tam też nasze lody prezentują się najlepiej. Wygląd jest bardzo ważny, ale w lodach bardziej liczy się smak i struktura masy lodowej.

Nasze lody gałkowe wyróżnia naturalny smak i kremowa konsystencja. Ponadto bardzo dobrze przechowują się zarówno jako baza oraz jako gotowy wyrób. Nasza baza lodów gałkowych idealnie nadaje się do pasteryzacji, a przede wszystkim jest szybka i prosta w przygotowaniu. Bowiem na 1 kg proszku potrzebujemy 2 l wody i gotowe.

Baza lodów mlecznych eksponowane w gablotach kuszą swoim wyglądem, dekoracją oraz bogatą gamą smakową. Potencjalni smakosze mogą spróbować zarówno lodów w gałce, jak i wspaniałych deserów lodowych z dodatkami. A wszystko to w jednym miejscu i od jednego producenta koncentratów lodów w proszku.

Zapraszamy Państwa do stałej współpracy z naszą fabryką. Gwarantujemy naturalne produkty o niepowtarzalnych smakach. Nasze wszystkie koncentraty lodów w proszku, koncentraty proszku gofrowego, polewy zastygającej i posypki strzelającej można zakupić u Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, woj. zachodniopomorskie.

Czekamy na Państwa zamówienia pod nr tel. +48 91 577 03 21 oraz pod adresem email: biuro@dylex.com.pl

Życzymy udanych lodowych wrażeń!

«powrót