+48 91 577 03 21

2021-11-24

Trochę egzotyki na ponure dni


Trochę egzotyki na ponure dni

Jesień w naszym kraju to nie egzotyka, ale nasze nowe smaki marakui i mango mogą chociaż trochę przypomnieć Państwu o słonecznej pogodzie. Oczywiście smaki marakui i mango znajdują się w lodach Alaska:

Smak marakui jest lekko kwaskowaty, ale bardzo ożywczy. Natomiast smak mango to bomba witamin o pomarańczowym kolorze i gęstej, kremowej strukturze. Ponadto idealnie rozpływa się w ustach. Oba smaki są przedstawicielami krajów egzotycznych, gdzie jest zawsze ciepło, słonecznie i wakacyjnie. Nasze lody soft i świderki o smaku mango i marakui także zabiorą Państwa w podróż po słonecznych piaskach. Wystarczy wybrać się do zaprzyjaźnionej lodziarni i zakupić lody Alaska o egzotycznych smakach.

Tym samym zachęcamy lodziarnie i punkty gastronomiczne do całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Nasze koncentraty lodów w proszku Alaska dostępne są o każdej porze, a oferta smaków mango i marakui jest idealnym rozwiązaniem na poprawę humoru Państwa klientom. Oczywiście polecamy wszystkie nasze smaki lodów Alaska, bo są naturalne i godne polecenia każdemu.

Życzymy smacznego.

«powrót