+48 91 577 03 21

2021-11-18

Lody o smaku gumy balonowej także na zimowe dni


Lody o smaku gumy balonowej także na zimowe dni

Smak gumy balonowej lodów Alaska był hitem tegorocznego lata u naszych kontrahentów biznesowych. Nowy smak przyjął się bardzo dobrze, co niezmiernie cieszy naszą produkcję. Oczywiście naturalny smak lodów zawsze towarzyszył naszej Wytwórni i pozostało tak do dnia dzisiejszego. W naszej ofercie koncentratów lodów w proszku znajdą Państwo wiele smaków, tych klasycznych (śmietankowe, czekoladowe, wiśniowe itp.), po smaki egzotyczne (mango, markuja) i smaki z lat dzieciństwa, jakim jest właśnie smak gumy balonowej.

Smak gumy balonowej naszych lodów Alaska może pozostać z Państwem również przez jesień, zimę i wiosnę. Nasza Wytwórnia działa przez cały okragły rok i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zamówiony towar wysyłamy spedycją, szybko i bezpiecznie z uwagi na obostrzenia sanitarne. Ponadto nasze wszystkie produkty pakowane są szczelnie, zgodnie z przepisami sanitarnymi.

Zachęcamy naszych stałych, jak i nowych kontrahentów do podjęcia całoroczej współpracy na następujące nasze produkty:

Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie w zakładce - produkty. Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem telefonu +48 91 577 03 21, a zapytania ofertowe i zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Lody o smaku gumy balonowej dalej smakują jak latem!

Polecamy.

«powrót