+48 91 577 03 21

2021-10-26

Fistaszkowy posmak polewy zastygającej


Fistaszkowy posmak polewy zastygającej

Fistaszki, czyli popularne orzeszki ziemne, posiadają największą ilość białka ze wszystkich orzechów, ale są także prawdziwym afrodyzjakiem. Orzechy ziemne to kopalnia witamin, białka, łuszczów oraz składników mineralnych. Smakują zarówno na słono, jak i w postaci różnych przekąsek. Walorów zdrowotnych jest jeszcze więcej, gdyż są doskonałym produktem dla diabetyków (niski indeks glikemiczny), zalecane są matkom w ciąży i karmiącym, a także osobom na diecie. Bowiem orzechy ziemne bogate są w białko, tłuszcze, ale przede wszystkim w nienasycone kwasy tłuszczowe, które stanowią o ich wysokiej gęstości energetycznej.

W naszej ofercie smak fistaszków (orzechów ziemnych) znajdą Państwo w polewie zastygającej, która cieszy się uznaniem zarówno dzieci, jak i samych dorosłych. Dorośli smak orzeszków ziemnych kojarzą bardziej ze słoną przekąską. Oczywiście cienka warstewka orzechowo-kakaowego smaku loda Alaska będzie idealną odskocznią od słonego posmaku. Nasza polewa zastygająca o smaku orzechowo-kakaowym (orzeszki arachidowe 14%) to produkt naturalny, o którym szerzej piszemy na naszej stronie.

Zachęcamy lodziarnie, restauracje i punkty gastronomiczne do całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Dodatkowych informacji o wszystkich naszych koncentratach lodów w proszku uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 577 03 21, a zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Polecamy orzechowo-kakaowy smak polewy zastygającej naszej produkcji.

«powrót