+48 91 577 03 21

2021-10-12

Strzelająca pokusa na lodach Alaska


Strzelająca pokusa na lodach Alaska

Posypka strzelająca to wielosmakowa posypka do lodów. Skąd efekt "strzelania"? Stąd, że posypka ze styknięciem z wilgotnym lodem daje efekt "strzelania" podczas jedzenia. Ponadto jest produktem silnie higroskopijnym, dlatego dla uniknięcia zbrylenia należy ją przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniczku. Nasza firma posypkę pakuje w opakowanie w formie pojemnika, który jest jednocześnie dozownikiem. Pojemność naszego opakowania wynosi 0,25 kg.

Posypka strzelająca to także wielobarwna substancja, w której znajdziemy różne smaki. Tym samym bardzo efektownie i błyszcząco wygląda na masie lodowej. Nasza posypka dzięki specyficznej formule stała się także świetnym dodatkiem do deserów lodowych w każdej lodziarni i punktach gastronomicznych. Dlatego zachęcamy wszystkie punkty gastronomiczne do całorocznej współpracy z naszą fabryką w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21, a zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Posypka strzelająca naszej produkcji idealnie komponuje się z naszymi koncentratami lodów w proszku Alaska, o których szerzej przeczytają Państwo na naszej stronie.

Życzymy smacznego.

«powrót