+48 91 577 03 21

2021-05-10

Guma balonowa - nowy smak lodów Alaska


Guma balonowa - nowy smak lodów Alaska

Guma balonowa to najnowszy smak naszych lodów Alaska. Smak ten uwielbiają najmłodsi nasi miłośnicy lodów, ale także ich rodzice. Rodzinne jedzenie lodów o smaku gumy balonowej to wspaniała zabawa o każdej porze roku, ale w szczególności w porze letniej.

Nasza Wytwórnia poleca Państwu najnowszy smak gumy balonowej w następujących produktach:

Oczywiście lody Alaska 1 i 3 to wersja lodów soft, czyli miękkich. Natomiast lody Alaska 5 to lody amerykańskie, czyli lody świderki. Zarówno lody włoskie, jak i amerykańskie smakują jak guma balonowa, a wygladają jeszcze efektowniej. Polecamy je w wersji mieszanej lub w wersji pełnej.

Nasze koncentraty lodów w proszku produkowane są na pełnotłustym mleku w proszku, które nadaje bogaty smak, naturalny aromat i aksamitną strukturę loda. Więcej o naszych koncentratach lodów w proszku o bogatej gamie smakowej przeczytają Państwo na naszej stronie w zakładce - produkty.

Mamy nadzieję, że nasz nowy smak znajdzie wielu odbiorców a jednocześnie zachęcą pozostałych członków rodziny do wspólnej zabawy z naszymi lodami. Zachęcamy naszych stałych, jak i nowych kontrahentów do zamawiania nowego smaku, który będzie hitem tego sezonu.

Więcej informacji o naszych wszystkich produktach uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zamówienia prosimy kierować na email: biuro@dylex.com.pl

Polecamy nowy smak gumy balonowej lodów Alaska i życzymy smacznego!

«powrót