+48 91 577 03 21

2021-05-05

Pierwsze truskawki w naszych deserach lodowych


Pierwsze truskawki w naszych deserach lodowych

Pisaliśmy już o pierwszych smakołykach lodowych na świeżym powietrzu, a teraz przyszła pora na pierwsze truskawkowe szaleństwo! Oczywiście truskawki coraz częściej pojawiają się na sklepowych półkach, dlatego nasza Wytwórnia zaprasza naszych odbiorców i kontrahentów do zaopatrywania się w nasze koncentraty lodów w proszku. Bowiem już czas na zaprezentowanie swoim klientom deserów lodowych i gofrów biszkoptowych w truskawkowej aranżacji. Świeże truskawki to idealne owoce zarówno do dekoracji jak i do degustacji w deserach lodowych w pucharkach czy dużych wafelkach.

Nasza Wytwórnia poleca Państwu szeroką gamę smakową lodów Alaska. Nasze koncentraty do lodów w proszku produkujemy z naturalnych składników, a głównym z nich jest mleko pełne w proszku, najwyższej jakości mleko dostępne na rynku krajowym. Dzięki takiemu składnikowi zapewniamy naszych produktom naturalną i kremową strukturę masy lodowej o bogatym mlecznym smaku. Ponadto nasze koncentraty są wyjątkowo proste w przyrządzaniu, idealnie pasteryzują się i przechowują. Dodatkową zaletą jest bogata gama smakowa, o której szerzej piszemy na naszej stronie w zakładce produkty.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą koncentratów lodów w proszku Alaska oraz koncentratu proszku gofrowego. Swoją ofertę moga Państwo poszerzyć o nasze pozostałe produkty jak: posypkę strzelającą, polewę zastygającą i napój mrożony Shake. Tak skomponowana oferta to idealny sposób na stworzenie własnej marki lodowej na długie lata. Zapraszamy do całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28B.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz pod adresem email: biuro@dylex.com.pl

Truskawkowe szaleństwo dopiero się zaczyna...

Smacznego!

«powrót