+48 91 577 03 21

2021-04-21

Lody w kuwetach w wiosennej odsłonie


Lody w kuwetach w wiosennej odsłonie

Wiosna to odpowiednia pora na jedzenie naszych ulubionych lodowych smakołyków. Z wielkim utęsknieniem czekamy na otwarcie naszej ulubionej budki z lodami o smaku śmietankowym, czekoladowym czy mango. Oczywiście każdy z nas ma swoje upodobania kulinarne, dlatego wybór smaku pozostawiamy Państwu.

Do wyboru mamy następujące rodzaje lodów:

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie wyżej wymienione rodzaje lodów, ale najbardziej polecamy lody gałkowe na wiosenne spacery. Tego rodzaju lody są bardzo smaczne, wygodne w jedzeniu oraz dostępne w każdym centrum handlowym. Bowiem nasza baza mleczna to gotowa mieszkanka do produkcji lodów gałkowych w kuwetach, które doskonale nadają się do lodów wysoko wypiętrzonych w witrynie. Kuszą wyglądem, kremową strukturą masy lodowej i szeroką gamą smakową. Nasza baza jest podstawą do realizacji mnóstwa smaków, które zachowują powtarzalność smaku. Ponadto idealnie nadaje się do pasteryzacji, jest szybka i łatwa w przygotowaniu oraz bardzo dobrze przechowuje się w kuwetach.

Zapraszamy wyspy gastronomiczne w galeriach handlowych do całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią, która służy Państwu wieloletnim doświadczeniem w produkcji koncentratów lodów w proszku, w tym lodów Alaska.

Na naszej stronie w zakładce - produkty - lody gałkowe - znajdą Państwo szerszy opis, a więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz w siedzibie naszej Wytwórni w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Życzymy smacznego.

«powrót