+48 91 577 03 21

Lody gałkowe


Lody gałkowe ALASKA to gotowa, mleczna mieszkanka do produkcji lodów gałkowych w kuwetach. Produkcja naszej bazy mlecznej oparta jest na naturalnych składnikach, które nadają naszym lodom naturalny smak i kremową strukturę.

Baza do lodów mlecznych w kuwetach idealnie nadaje się do pasteryzacji, a jej prosta instrukcja przygotowania wpisuje się w trendy nowoczesnej gastronomii. Nasza mieszanka przeznaczona jest do produkcji lodów gałkowych, które najczęściej sprzedaje się w galeriach handlowych i punktach gastronomicznych. Gotowa baza lodów mlecznych zachęca nie tylko smakiem, ale także wyjątkowym wyglądem i możliwością komponowania z przepysznymi dodatkami smakowymi.

Nasz lody gałkowe ALASKA idealnie nadają się do pasteryzacji i bardzo dobrze się przechowują, co czyni je produktem wysoce uniwersalnym. Ponadto doskonale sprawdzą się w produkcji lodów wysoko wypiętrzonych w witrynie, które zawsze kuszą wyglądem, różnorodnością smaków i mnóstwem wspaniałych dekoracji cukierniczych. Tak przygotowane lody w kuwetach w galeriach handlowych są największą atrakcją gastronomiczną w każdym mieście.

Gotową masę lodową można podawać w formie lodów gałkowych w wafelku, jak i w formie deseru lodowego w pucharku z przepyszymi owocami czy czekoladą.

«powrót