+48 91 577 03 21

2021-03-22

Lody włoskie i amerykańskie mieszane


Lody włoskie i amerykańskie mieszane

Lody Świderki i lody Soft w wersji mieszanej to najlepsza propozycja dla miłośników smaku śmietankowego i smaku owocowego w jednym wafelku. Bowiem mieszane smaki to kompozycja naturalnej śmietany połączonej z czekoladą czy owocowym smakiem. Smaki mieszane wybierane są bardzo często z uwagi na idealne połączenie ilościowe obu smaków. Zarówno lody włoskie, jak i amerykańskie można zamówić właśnie w wersji mieszanej.

W naszej ofercie lodów Alaska polecamy takie smaki mieszane jak:

To oryginalne smaki mieszane, które zawsze mamy w stałej ofercie. Nasze koncentraty lodów w proszku charakteryzują się naturalnym smakiem pełnowartościowego mleka w proszku oraz naturalnych dodatków. Dzięki naturalnej recepturze możemy oferować Państwu lody o aksamitnej konsystencji i kremowej strukturze masy lodowej. Nasze koncentraty produkujemy przez cały rok i nie stanowi dla nas żadnej przeszkody z uzyskaniem naturalnych składników.

Koncentraty lodów w proszku Alaska to nie jedyne produkty, które polecamy w mieszanej smakowo gamie. Także o smaku śmietankowo-waniliowym polecamy mrożony napój Shake. Nasz Shake to gęste, kremowe cudo do picia, które nie tylko zaspokoi pragnienie, ale także głód. Pożywny mrożony napój gwarantuje głęboki smak śmietany i wanilii.

Zapraszamy naszych odbiorców do stałej i całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B. Nasza fabryka pracuje w najwyższym reżimie sanitarnym, dlatego nasze produkty są bezpieczne i zdrowe.

W naszym katalogu produktów znajdą Państwo wybrane smaki przy swoich ulubionych lodach.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zachęcamy do stworzenia własnej gamy smakowej, która spełni oczekiwania wszystkich miłośników deserów lodowych.

Polecamy.

«powrót