+48 91 577 03 21

2021-02-15

Gałka loda w wafelku czy w pucharku?


Gałka loda w wafelku czy w pucharku?

Lody gałkowe ALASKA to gotowa, mleczna mieszkanka do produkcji lodów gałkowych w kuwetach. Produkujemy ją z naturalnych składników, które naszym lodom nadają naturalny, aksamitny smak i kremową strukturę.

Baza do lodów mlecznych w kuwetach to uniwersalna mieszanka, które posiada najważniejsze zalety:

Polecamy Państwu nasze gałkowe lody w dwóch wersjach - w tradycyjnym wafelku i w pucharku, jako deser lodowy. W wafelku możemy zmieścić mniej gałek loda, ale wtedy możemy skosztować go także z ulubioną polewą zastygającą czy posypką strzelającą. Natomiast w pucharku mamy możliwość nałożenia większej ilości gałek loda i dodatkowo możemy dołożyć ulubione owoce, bitą śmietanę czy polewę smakową. Wersji komponowania jest wiele i zachęcamy Państwa do tworzenia własnych, oryginalnych bukietów smakowych.

Nasza Wytwórnia poleca wszystkim punktom gastronomicznym, głównie w galeriach handlowych, naszą uniwersalną bazę lodów gałkowych. Dlaczego? Dlatego, że doskonale sprawdzą się w produkcji lodów wysoko wypiętrzonych w witrynie, które zawsze kuszą wyglądem, bogatą gamą smaków i mnóstwem wspaniałych dekoracji cukierniczych.

Więcej informacji o naszej całorocznej produkcji koncentratów w proszku Alaska, w tym lodów gałkowych, uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz na naszej stronie w zakładce - produkty.

Smacznego.

«powrót