+48 91 577 03 21

2021-01-25

Całoroczna produkcja lodów


Całoroczna produkcja lodów

Nasza Wytwórnia mieści się w Stargardzie, woj. zachodniopomorskie, gdzie przez cały rok zajmuje się produkcją naturalnych koncentratów lodów w proszku. Koncentraty lodów w proszku to nasze flagowe produkty, które cenione są przez naszych odbiorców hurtowych, a tym samym końcowych odbiorców jakimi są miłośnicy deserów lodowych. Miłośników naszych produktów znajdziemy latem nad polskim morzem oraz w górach, kiedy potrzebne jest trochę ochłody przed palącym górskim słoneczkiem.

Nasza produkcja odbywa się w warunkach kontrolowanych i bezpiecznych dla artykułów spożywczych, a cały proces produkcyjny - w warunkach spełniających wymogi sanitarne krajowe i unijne (system HACCP). Obecnie, w czasie pandemii, cała produkcja odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego, jaki obowiazuje w związku z zagrożeniem koronawirusem. Cieszymy się, że mimo tak surowych restrykcji sanitarnych, możemy produkować nasze produkty.

Całoroczna produkcja to także bezpieczeństwo dostaw dla naszych odbiorców hurtowych, którzy liczą na nasze pokłady magazynowe. Większość naszych odbiorców to hurtownie, które nasze produkty rozprowadzają po całym kraju, co stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego staramy się kontrolować naszą produkcję o każdej porze roku. Tym bardziej, że preferencje smakowe i kulinarne ciągle zmieniają się w naszym kraju, dlatego musimy nadążać za takimi trendami w gastronomii. Efektem są nowe smaki lodów, które proponujemy w egzotycznych smakach czy tradycyjnym - śmietankowym.

W stałej naszej ofercie polecamy następujące produkty:

Zachęcamy hurtownie spożywcze, punkty gastronomiczne, lodziarnie i restauracje do stałej, całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią. Gwaratujemy produkty na naturalnych składnikach, szybką realizację zamówień i terminową dostawę.

Więcej informacji o naszej całorocznej produkcji koncentratów w proszku Alaska uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Zima - lato - produkujemy.

Zapraszamy.

«powrót