+48 91 577 03 21

2020-11-20

Lody malinowe Alaska


Lody malinowe Alaska

Maliny to wyjątkowo letni owoc, który kocha większość z nas. I dlatego nie może zabraknąć smaku malinowego w ofercie smakowej naszych produktów takich jak lody Soft czy polewy zastygającej. Maliny pachną słońcem, wiatrem i świeżością. Delikatne, jędrne czerwone owoce kuszą swoim wyglądem i smakiem. Zerwane prosto z krzaka to pokusa, której trudno się oprzeć. Możemy jeść, jeść i jeść...

W naszej ofercie najwięcej smaku malinowego znajdą Państwo w lodach Alaska 3 i 1, które zaliczamy do lodów Soft, czyli miękkich. Lody te cechują się kremową strukturą i są bardzo dobrze napowietrzone. Dzięki temu możemy wyraźniej wyczuć smak maliny w lodach np. śmietankowo-malinowych. Łączenie smaków to idealne zaspokojenie potrzeb smakowych miłośników śmietany jak i owocu. Koncentraty lodów w proszku Alaska wyróżniają się naturalnym smakiem. Smak malinowy nadaje lodom orzeźwienia, kwaskowatości, ale zarazem słodkości.

Zapraszamy lodziarnie i restauracje oraz punkty gastronomiczne do stałej i całorocznej współpracy z naszą Wytwórnią. Polecamy smak malinowy lodów i polewy zastygającej. Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Polecamy smak malinowy lodów Alaska.

«powrót