+48 91 577 03 21

2020-11-16

Gałka loda dostępna przez cały rok


Gałka loda dostępna przez cały rok

Lody gałkowe ALASKA to nasz nowy produkt, który wprowadziliśmy z myślą o lodziarniach w galeriach handlowych. Bowiem nasz koncentrat przeznaczony jest do produkcji lodów gałkowych w kuwetach, które kuszą swoim wyglądem, strukturą i dekoracją potencjalnych smakoszy zarówno lodów w gałce, jak i wspaniałych deserów lodowych z dodatkami.

Baza do lodów gałkowych to gotowa uniwersalna mieszkanka, która jest neutralna zapachowo i smakowo. Z naszej mieszanki można stworzyć lody o naturalnym smaku i kremowej strukturze loda. Zaletą naszej bazy jest zachowanie powtarzalności tego smaku, a także idealnie nadaje się do pasteryzacji. Ponadto dostępna jest przez cały rok, a jej przygotowanie jest bardzo szybkie, gdyż na 1 kg proszku potrzebujemy 2 l wody.

Gotową masę lodową można podawać w formie lodów gałkowych w wafelku oraz w formie deseru lodowego w pucharku z przepyszymi owocami czy czekoladą. Taka oferta wypiętrzonych lodów w gablocie skusi wielu miłośników deserów lodowych, a włacicieli lodziarni do jeszcze większego zapatrzenia w naturalne lody gałkowe Alaska.

Zamówienia przyjmujemy przez cały rok na adres email: biuro@dylex.com.pl

Więcej informacji o wszystkich naszych koncentratach lodów w proszku uzyskają Państwo także pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Życzymy smacznego.

«powrót