+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Lublin, lody w proszku

koncentraty do lodów LublinLublin i województwo lubelskie to obszar zaopatrywany przez naszą firmę w koncentraty do lodów. Jako producent lodów w proszku Alaska dysponujemy bogatą ofertą smaków lodów do automatu, gałek i kręconych - świderków. Polecamy także koncentraty gofrów biszkoptowych oraz asortyment do dekoracji lodów: posypkę strzelającą i polewę zastygajacą o dużej gamie smakowej.

Gama smakowa w naszej ofercie przedstawia się ciekawie ze względu na stałe jak i nowe smaki takie jak:

Nowością w naszej ofercie jest baza do lodow gałkowych w kuwetach, która jest gotową mieszkanką do szybkiego przygotowania.

W szczególności polecamy Państwu następujące produkty:

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą lodów, deserów lodowych oraz gofrów biszkoptowych i napojów mrożonych. Zachęcamy restauracje, punkty gastronomiczne, lodziarnie, kawiarnie z województwa lubelskiego do ścisłej i stałej współpracy z naszą firmą. Nasza produkcja produktów lodowych opiera się na naturalnych składnikach, które zapewniają niepowtarzalny, intensywny i wyjątkowy smak. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji lodów, gofrów i napojów mrożonych zapewnią Państwu sukces w biznesie i przyciągną stałych klientów.

Zapraszamy do współpracy Lublin i rejon województwa lubelskiego.