+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Olsztyn, lody w proszku

koncentraty do lodów OlsztynOlsztyn i województwo warmińsko-pomorskie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koncentratów do lodów w proszku Alaska produkowanych z wysokiej jakości naturalnych składników. Naturalny smak, gęsta i kremowa struktura lodów to zalety naszych lodowych smakołyków. Cenione są zarówno przez dzieci jak i samych dorosłych. Produkcją koncentratów zajmujemy się od 1990 roku i zaczynaliśmy od lodów Luksusowych i Standard. Obecnie produkujemy aż 5 rodzajów koncentratów lodów w proszku w szerokiej gamie smakowej, która zaczyna się na smakach standardowych, a kończy się na smakach egzotycznych (mango-marakuja).

Koncentraty do lodów w proszku Alaska od samego początku produkujemy w naszym zakładzie w Stargardzie, województwo zachodniopomorskie. W naszym rejonie zaopatrujemy większość lodziarni i silnie współpracujemy z dużymi hurtowniami spożywczymi. Dzięki temu nasze lody Alaska docierają do miłośników deserów lodowych nad morze jak i w góry oraz do części centralnej kraju. Działamy szybko, zgodnie z zamówieniami i oczekiwaniami naszych klientów. Gwarantujemy terminowe dostawy (wysyłka spedycją) przez cały rok.

Z naszych koncentratów lodów w proszku otrzymujemy następujące typu lodów:

Nasza oferta zawiera również inne produkty wytwarzane na bazie naturalnych składników. Do tych prodktów należą:

Wszystkie nasze smakołyki dostępne są w bardzo bogatej i ciekawej bazie smakowej. Wśród standardowych smaków wyróżnić możemy smak czekoladowy, śmietankowy, truskawkowy, wiśniowy, malinowy itp. Natomiast do bardziej egzotycznych i ciekawszych smaków możemy zaliczyć smak cukierków maślanych oraz smaki orzeźwiające mango - maracuja.

Zachęcamy wszystkie lodziarnie, restauracje i punkty gastronomiczne z Olsztyna oraz okolic do ścisłej i stałej współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów lodowych, które produkujemy od ponad 20 lat.

Polecamy nasze koncentraty lodów w proszku Alaska.