+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Kraków, lody w proszku

koncentraty do lodów KrakówKraków i województwo małopolskie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą koncentratów do lodów w proszku Alaska. Lody Alaska to nasz produkt flagowy, który produkujemy z wysokiej jakości składników. Dzięki temu otrzymują Państwo produkt o naturalnym smaku oraz gładkiej, kremowej strukturze. Nasze koncentraty do lodów produkujemy w wielu smakach, które cieszą się dużym powodzeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych.

Koncentraty do lodów w proszku Alaska służą do wyrobu następujących rodzajów lodów:

Wszystkie opakowania koncentratów zawierają dokładną instrukcję przygotowania masy lodowej. Pakowane są w 24 lub 25 kg worki zbiorcze, w których mieszczą się 2 lub 5 kg woreczki jednostkowe. W przypadku lodów Alaska 1, 3 i 5 pakowane są w woreczki 2 kg rozprowadza się w 4 l wody. Nasz produkty wysyłamy spedycją, która w szybki sposób dostarczy do Państwa nasze lodowe smakołyki.

Nasza firma produkcją koncentratów lodów w proszku zajmuje się od 1990 roku. Od samego początku nasza produkcja mieściła się w Stargardzie, gdzie działamy do dnia dzisiejszego. Nasza produkcja opiera się na stosowaniu najwyższej jakości naturalnych składników, które wyczuwalne są w wyrobie końcowym. Ponadto dbamy o zachowanie wszystkich wymogów sanitarnych zarówno krajowych jak i unijnych (system HACCP). Nasza linia produkcyjna wyposażona jest w osuszacze powietrza, które zdecydowanie obniżają wilgotność powietrza w procesie produkcyjnym.

Koncentraty lodów w proszku to nie jedyny produkt, który polecamy mieszkańcom Krakowa i okolic. Nasza oferta zawiera również inne lodowe smakołyki, ktore idealnie sprzedają się w punktach gastronomicznych, lodziarniach i restauracjach. Do tych produktów należą:

Polecane wyroby również produkujemy z wysokiej jakości mleka krajowego, które cenione jest za walory smakowe. Dzięki temu wszystkie nasze wyroby gotowe mają naturalny smak, którego w tych czasach trudno szukać. Dlatego zachęcamy Państwa do skosztowania naszych lodów z polewą i posypką, gofrów, napoju mrożonego. Oczywiście bogata baza smakowa dodatkowo zachęci miłośników deserów lodowych do skosztowania naszych produktów.

Zachęcamy do stałej i ścisłej współpracy lodziarnie, punkty gastronomiczne i restauracje z Krakowa i okolic. Z naszej strony gwarantujemy Państwu zgodną i terminową dostawę oraz szybką realizację zamówień przez cały rok.

Polecamy nasze koncentraty lodów w proszku.