+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Gdańsk, lody w proszku

koncentraty do lodów GdańskGdańsk i województwo pomorskie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koncentratów do lodów w proszku. Nasze koncentraty produkujemy od 1990 roku i od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość składników. Dlatego wszystkie nasze smakołyki cenione są za niepowtarzalny smak mleka i gładką strukturę lodów. Również od samego początku naszej lodowej działalności dbamy o wysokie standardy produkcji jak i politykę jakości. Dzięki temu otrzymują Państwo bezpieczne i zdrowe produkty.

Koncentraty do lodów w proszku to nasza oferta skierowana do przedsiębiorstw z branży lodowej, gastronomicznej. Do stałej i ścisłej współpracy zapraszamy pomorskie lodziarnie, restauracje i punkty gastronomiczne serwujące lodowe smakołyki. Lody Alaska cenione są przez turystów nad morzem, gdzie najczęściej wybieramy lody, gofry, czy napoje mrożone dla ochłody.

Nasza oferta koncentratów do lodów w proszku jest bogata i różnorodna pod względem smakowym. Oferujemy Państwu lody o najbardziej standardowych smakach, takich jak:

Lodową bazę smakową powiększamy o nowe i ciekawe smaki, takie jak:

Koncentraty w proszku służą do produkcji lodów Alaska typu:

Koncentrat lodów Alaska 1

Koncentrat lodów Alaska 1 w proszku służy do produkcji lodów miękkich - lodów Standard.

Koncentrat lodów Alaska 3

Koncentrat lodów Alaska 3 w proszku służy do produkcji lodów Luksusowych typu soft.

Koncentrat lodów Alaska 4

Koncentrat lodów Alaska 4 w proszku to ekonomiczna wersja lodów Luksusowych.

Koncentrat lodów Alaska 5

Koncentrat lodów Alaska 5 w proszku służy do produkcji lodów amerykańskich (Lody Świderki).

Nasza fabryka produkuje inne wspaniałe produkty na bazie naturalnych składników. Do naszych flagowych produktów należą także:

Wszystkie nasze produkty dostępne są przez cały rok w siedzibie naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, woj. zachodniopomorskie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ciekawą i wyjątkową ofertą produktów lodowych. Liczymy na stałą i ścisłą współpracę z Gdańskiem i całym regionem województwa pomorskiego. Zachęcamy również klientów indywidualnych do zapoznania się z naszą ofertą.