+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Warszawa, lody w proszku

koncentraty do lodów WarszawaWarszawa i województwo mazowieckie to rejon do którego kierujemy naszą bogatą ofertę koncentratów do lodów w proszku produkowanych w naszym zakładzie produkcyjnym w Stargardzie. Nasza firma od 1990 roku zajmuje się przemysłową produkcją wyrobów opartych na bazie najwyższej jakości naturalnych składników. Dzięki temu otrzymują Państwo lodowe smakołyki o naturalnym smaku oraz kremowej i aksamitnej strukturze. W tych czasach takie produkty cenione są za swoją naturalność i domowy smak.

Oferta naszego zakładu bazuje głównie na produkcji koncentratów lodów Alaska. Nasz koncenrat ma strukturę proszku, który w prosty i szybki sposób można przygotować. Na każdym opakowaniu znajdą Państwu instrukcję przyrządzania naszych smakołyków. Nasze lody Alaska cenione są za gładką, kremową strukturę o bogatym mlecznym smaku. Głównym składnikiem naszych lodów Alaska jest mleko pełne w proszku, najwyższej jakości mleko dostępne na rynku krajowym.

Koncentraty lodów w proszku pakowane są w 24 lub 25 kg worki zbiorcze, w których mieszczą się 2 lub 5 kg woreczki jednostkowe. W przypadku lodów Alaska 1, 3 i 5 pakowane są w woreczki 2 kg rozprowadza się w 4 l wody. Nasz produkt wysyłamy spedycją.

Koncentraty lodów Alaska służą do produkcji lodów:

Pełna oferta koncentratu lodów Alaska w proszku przedstawia się następująco:

Koncentraty lodów Alaska 5

Koncentrat lodów Alaska 5 w proszku służy do produkcji lodów amerykańskich, które różnią się od tradycyjnych lodów. Z koncentratu otrzymamy lody twarde i bardzo zimne, bez napowietrzenia. W przypadku tego typu lodów można mówić o mrożeniu masy lodowej nawet do -10 stopni C. Nasze lody Świderek cechuje gładka struktura o niepowtarzalnym smaku delikatnej wanilii i karmelka (ulubiony smak dzieci). Ponadto wyróżnia je bogata linia smakowa: śmietankowo-karmelowa, czekoladowa, truskawkowa, jagodowa, jabłkowa, a nowością są smaki: cukierków maślanych oraz orzeźwiające mango - maracuja.

Lody Świderki to najczęściej kupowane lody na promenadach nad morzem, w punktach gastronomicznych i typowych lodziarniach.

Koncentraty lodów Alaska 4

Koncentrat lodów Alaska 4 w proszku to ekonomiczna wersja lodów Luksusowych. Największą zaletą tego rodzaju lodów jest ich zwiększona wydajność, co przekłada się na zwiększoną sprzedaż. Lody Alaska 4 produkujemy w jednym smaku - śmietankowym.

Koncentraty lodów Alaska 3

Koncentrat lodów Alaska 3 w proszku to opcja lodów Luksusowych typu soft. Idealnie napowietrzone, stworzone do produkcji lodów włoskich. Produkujemy je z najwyższej jakości mleka pełnego w proszku, dlatego czuć aksamitny smak mleka. Nasze lody Alaska 3 oferujemy w bardzo bogatej gamie smakowej: śmietankowa, czekoladowa, truskawowa, malinowa, brzoskwiniowa, cytrynowa, toffee, kaktusowa, wiśniowa, waniliowa. Polecamy również nowe smaki lodów takie jak: aksamitne karmelowe, słodkie cukierki maślane oraz orzeźwiające mango i maracuja.

Koncentraty lodów Alaska 1

Koncentrat lodów Alaska 1 w proszku to koncentrat przeznaczony do produkcji lodów tzw. miękkich, które otrzymujemy z automatów o grawitacyjnym spływie masy lodowej nie posiadających pompy. Lody Standard to lody o wyrazistym smaku i puszystej strukturze. Cenione w kraju jak i za granicą. Lody Alska 1 dostępne są w wyjątkowo bogatej gamie smakowej, która zbliżona jest do lodów Alaska 3.

Nasz zakład zajmuje się również produkcją innych produktów na bazie naturalnych składników. Do tych produktów należą:

Wszystkie nasze produkty dostępna są przez cały rok w siedzibie naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, woj. zachodniopomorskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie lodziarnie, restauracje, punkty gastronomiczne do podjęcia stałej i ścisłej współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości o naturalnym smaku. Towar dostarczamy spedycją, co przekłada się na szybką realizację zamówienia. Zamówienia i wszelkie pytania odnośnie naszych produktów prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl lub dzwonić pod numer telefonu +48 91 577 03 21.

Zapraszamy do współpracy Warszawę i region mazowiecki.