+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Łódź, lody w proszku

koncentraty do lodów ŁódźŁódź i województwo łódzkie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości produktów w branży spożywczej. Z wielką przyjemnością polecamy Państwu koncentraty do lodów w proszku ALASKA oraz pozostałe produkty takie jak:

Koncentraty lodów w proszku stanowią największą ofertę naszego zakładu, gdyż z koncentratu otrzymujemy aż cztery rodzaje lodów:

Nasz koncentrat pakowany jest w worki o pojemności 24 lub 25 kg, w których są 2 lub 5 kg woreczki jednostkowe. Nasza firma zapewnia Państwu instrukcję wytwarzania lodów gotowych z mieszanki "ALASKA", która dostępna jest na każdym opakowaniu. Ponadto służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem w produkcji naszych lodów oraz pozostałych produktów.

Wszystkie nasze lodowo-deserowe smakołyki produkujemy z wysokiej jakości składników o naturalnym pochodzeniu. Dlatego gwarantujemy niepowtarzalny, naturalny smak oraz gęstą i kremową konsystencję. Nasze lody, gofry biszkoptowe, czy napój mrożony SHAKE cieszą się dużym uznaniem zarówno u dzieci jak i dorosłych. Dlatego zachęcamy wszystkie punkty gastronomiczne, lodziarnie i restauracje do stałej i ścisłej współpracy z naszą firmą. Jako producent koncentratu lodów w proszku gwarantujemy Państwu produkty wysokiej jakości, rzetelną oraz terminową realizację zamówień przez cały rok.

Zapraszamy do współpracy Łódź i województwo łódzkie.