+48 91 577 03 21

Koncentraty do lodów Białystok, lody w proszku

koncentraty do lodów BiałystokBiałystok i województwo podlaskie należą do obszaru objętego działalnością naszego zakładu. Działalność naszego zakładu sięga roku 1990 i od samego początku kierowaliśmy się wysoką jakością wszystkich naszych produktów. Nasze produkty wytwarzamy z naturalnych składników, które gwarantują gotowym wyrobom naturalny i aksamitny smak.

Koncentraty do lodów w proszku ALASKA to nasz flagowy produkt, który produkujemy z wysokiej jakości składników, w tym z mleka pełnego w proszku. Dzięki temu gotowe lody mają naturalny smak oraz gładką, kremową strukturę o bogatym mlecznym posmaku. Nasze koncentraty lodów ALASKA służą do produkcji takich lodów jak: Świderki, Luksusowe i Standard. Nasze lody dostępne są w następujących smakach:

Wprowadzamy także nowe smaki, takie jak mango, czy marakuja oraz orzeszki arachidowe. Egzotyczne smaki cieszą się dużym powodzeniem, ale standardowe lody o smaku śmietankowym i czekoladowym nadal królują w lodziarniach.

Koncentraty do lodów w proszku to nie jedyny nasz produkt. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak:

Wszystkie nasz produkty dostępne są w ciągłej sprzedaży przez cały rok. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkie lodziarnie, restauracje i punkty gastronomiczne z Białegostoku i całego województwa podlaskiego do zapoznania się z naszą lodową ofertą.

Zapraszamy do ścisłej współpracy Białystok i województwo podlaskie.