+48 91 577 03 21

2020-09-22

Świetna zabawy dla dzieci i dorosłych


Świetna zabawy dla dzieci i dorosłych

Posypka strzelająca to produkt do spożycia, ale daje bardzo dużo pociechy zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Bowiem po zetknięciu się z wilgotnym lodem daje efekt "strzelania". Nasza posypka jest produktem silnie higroskopijnym, dlatego też dla uniknięcia zbrylenia się wielobarwnej, kolorowej mieszanki, należy ją przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniczku. Dlatego nasza firma oferuje Państwu produkt w formie pojemnika, który jest jednocześnie dozownikiem. Pojemność tego opakowania wynosi 0,25 kg.

Zachęcamy wszystkie lodziarnie, punkty gastronomiczne czy restauracje do zakupu naszej naturalnej i kolorowej posypki strzelającej. Nasza posypka idealnie komponuje się z naszymi lodami Alaska oraz doskonale nadaje się do dekoracji naszych gofrów biszkoptowych. Stworzenie idealnego deseru z naszych naturalnych produktów nie będzie trudne, dlatego warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości asortyment z naszej Wytwórni.

Zapraszamy do stałej, całorocznej współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy produkty o naturalnym smaku oraz terminowe dostawy. Dodatkowych informacji o naszej produkcji koncentratów lodów w proszku, koncentratu proszku gofrowego oraz pozostałych produktów, uzyskają Państwo w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zamówienia prosmy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Polecamy posypkę strzelającą naszej produkcji.

«powrót