+48 91 577 03 21

2019-11-21

Strzelające kuleczki naszej produkcji


Strzelające kuleczki naszej produkcji

Posypka strzelająca to jeden z naszych ulubionych produktów. Wierzymy, że również naszych najmłodszych smakoszy, czyli dzieci. Wierzymy także, że także dorośli nie odmówią sobie troszeczkę zabawy.

Nasza posypka strzelająca to naturalny produkt, który produkujemy w naszej fabryce w Stargardzie. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji spożywczej pozwala nam na stworzenie wysokiej jakości produktu, który jest produktem silnie higroskopijnym. Dlatego też po zetknięciu z wilgotnym lodem daje efekt "strzelania". Ponadto nie przesadzajmy z wilgocią, ponieważ od nadmiaru wilgoci potrafi się brylić. Tym samym zalecane jest trzymać ją w szczelnie zamkniętych pojemniczkach. Nasza firma, jako producent produktów lodowych, zadbaliśmy o taki pojemniczek o pojemności 0,25 kg. Pojemnik ten jednocześnie pełni funkcję dozownika.

Nasza firma zachęca wszystkie lodziarnie, punkty gastronomiczne, restauracje do zapoznania się z naszą posypką strzelającą. Zapewniamy Państwa, iż nasz produkt idealnie sprawdzi sie w Państwa karcie deserów lodowych.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 oraz osobiście w siedzibie naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Polecamy również nasz katalog produktów, w którym zamieściliśmy wszystkie nasze lodowe smakołyki.

Zapraszamy do strzelającego świata zabawy.

«powrót