+48 91 577 03 21

2019-10-24

Lody tworzymy przez cały rok!


Lody tworzymy przez cały rok!

Wiosna, lato, jesień, zima. To wszystkie pory roku w których tworzymy nasze lodowe smakołyki. Nam pora roku nie przeszkadza w naszej produkcji, robimy swoje smakołyki już tak od 1990 r., kiedy zaczynaliśmy od dwóch rodzajów koncentratów lodów w proszku - Lodów Luksusowych oraz Lodów Standardowych. Dzisiaj możemy pochwalić się jeszcze trzema rodzajami lodów w proszku oraz własną posypką strzelającą, polewą zastygającą oraz koncentratem proszku gofrowego.

Nie tak dawno wprowadziliśmy nowy koncentrat - bazę do lodów gałkowych. Nasza masa lodowa jest gotową mieszanką do produkcji lodów gałkowych w kuwetach. Ponadto polecamy napój mrożony Shake, który uwielbiany jest w upalne dni nad morzem, ale i w górach.

Nasza produkcja działa przez cały rok w Stargardzie, przy ul. Gdyńskiej 28 B. Od samego początku była to siedziba naszej firmy i cieszymy się, że dalej możemy działać w sprawdzonych warunkach i ze sprawdzoną kadrą kierowniczą oraz pracowniczą. Nasi pracownicy dzielnie mieszają wysokiej jakości składniki, które nadają naszym wszystkim lodom i produktom niepowtarzalny, aksamitny, kremowy smak oraz jedwabną konsystencję.

Serdecznie zapraszamy wszystkie lodziarnie, restauracje czy punkty gastronomiczne do stałej, całorocznej współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości, terminową realizację zamówień oraz szybką dostawę.

Więcej informacji o współpracy i naszych koncentratach lodów w proszku uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Cały rok z lodami!

«powrót