+48 91 577 03 21

2019-07-29

Gofry biszkoptowe w letniej odsłonie


Gofry biszkoptowe w letniej odsłonie

Koncentrat proszku gofrowego to gotowa mieszanka ciasta gofrowego z którego otrzymamy chrupiące gofry o złocistym kolorze oraz doskonałym kształcie. Jeśli robili Państwo gofry samemu w domu, to wiedzą, jak bardzo dużo zależy od dobrego ciasta. Bowiem odpowiednie ciasto i dobra gofrownica potrafią stworzyć kulinarne dzieło. Ponadto nasz koncentrat proszku gofrowego ma ważną zaletę - w swoim składzie posiada komponenty zapobiegające przylepianiu się ciasta gofrowego do gofrownicy.

Nasze gotowe wyroby - gofry biszkoptowe- można podawać na różne sposoby np.:

Zachęcamy wszystkie punkty gastronomiczne, lodziarnie oraz restauracje do ścisłej współpracy z naszą firmą. We wszystkie nasze produkty (koncentrat lodów w proszku, napój mrożony SHAKE, posypkę strzelającą, polewę zastygającą i bazę lodów gałkowych) można zaopatrywać się przez cały rok. Nasza produkcja sprawnie radzi sobie zarówno zimą jak i latem, dlatego jesteśmy rzetelni, terminowi i szybcy w dostawie.

Do współpracy zachęcamy wszystkie firmy z całego kraju. Jeśli mają Państwo ochotę i czas, to zapraszamy do naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, tel. +48 91 577 03 21. Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl

Nikt z nas nie wyobraża sobie wakacji bez gofrów. Bowiem lody i gofry to atrybuty polskich wakacyjnych wojaży.

Życzymy smacznego.

«powrót