+48 91 577 03 21

2019-05-22

Truskawkowe szaleństwo uważamy za rozpoczęte!


Truskawkowe szaleństwo uważamy za rozpoczęte!

Już są! Sezon na truskawki rozpoczęty. Słoneczko opala nasz owoc dając mu wiele słodkości i jędrności. Truskawka to idealny owoc do deserów lodowych i gofrów. Smak truskawkowy znajdą Państwo w wielu naszych produktach takich jak:

Nasze lody, gofry biszkoptowe i desery lodowe najczęściej mają truskawki jako dodatek owocu. W sezonie truskawka jest najwdzięczniejszym owocem dla gastronomii. Szybka w przygotowaniu, łatwa w obróbce zarówno termicznej jak i na zimno. Wystarczy opłukać, pokoić i włożyć do pucharka z lodami. A efekt wizualny i smakowy gwarantowany.

Zapraszamy punkty gastronomiczne serwujące desery lodowe do zapoznania się z naszą ofertą koncentratów lodów w proszku oraz koncentratu proszku gofrowego. Wszystkie nasze produkty produkowane są z naturalnych składników i z największą dbałością o każdy smak.

Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie oraz w katalogu produktów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 91 577 03 21, a jeśli mają Państwo ochotę, to zapraszamy do naszej fabryki w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Życzymy truskawkowych smaków na co dzień!

«powrót