+48 91 577 03 21

2019-02-28

Szykujemy się do sezonu!


Szykujemy się do sezonu!

Zima powoli ustępuje wiosennej pogodzie. Słoneczko i piękna pogoda zachęcają do spacerów, a tym samym do skosztowania pierwszych w tym sezonie lodów. Pierwszy smak loda pamięta się przez pewnien czas, dlatego warto wybrać te naprawdę dobre. Dobre i smaczne lody dają nam wiele szczęścia i wywołają uśmiech na każdej buzi. Okazuje się, że zjedzenie wyśmienitego loda porównywane jest do widoku ukochanej osoby. Inne badania wykazały, że zawarty w lodach typtofan, czyli aminokwas wpływa na regulację hormonów odpowiedzialnych za sen. Jednak warto kosztować lodów o każdej porze dnia, prawda?

Nasza firma działa przez okrągły rok. Nasza produkcja pracuje o każdej porze roku i nawet zimą nasze koncentraty lodów w proszku cieszą się powodzeniem wśród naszych stałych, jak i nowych klientów. Warto zapoznać się z naszą ofertą, która sukcesywnie powiększa się o nowe smaki lodów, polew zastygających i posypki strzelającej. Dzięki bogatej gamie smaków mogą Państwo wzbogacić swoją ofertę o atrakcyjne i ciekawe lodowe fantazje.

Nasz katalog pomoże Państwu w zapoznaniu się z naszą pełną ofertą naszego zakładu. Zapraszamy do składania zamówień pod adres email: biuro@dylex.com.pl lub pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Powodzenia!

«powrót