+48 91 577 03 21

2019-02-18

Zastygająca nutka słodkości


Zastygająca nutka słodkości

Nasza firma, jako producent koncentratów do lodów w proszku, w swojej ofercie posiada bogatą gamę dodatków do lodów. Jednym z nich jest zastygająca polewa Alaska. Polewa polana na lód tworzy cienką, chrupiącą warstwę czekolady. W efekcie otrzymujemy kolorowe ozdobienie gałki lodowej, która może być o różnych smakach.

Nasze smaki polewy zastygającej to:

Nasz zakład oferuje wszystkim punktom gastronomicznym idealny zestaw lodowy: koncentrat lodów Alaska w proszku i kolorowe polewy zastygające Alaska. Zestaw idealnie nadaje się do sprzedaży lodów w wafelku, jak i w pucharku. Kompozycja warta każdego klienta.

Zapraszamy Państwa do ścisłej współpracy z naszym działem marketingu pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Wielkimi krokami zbliża się sezon na lody, dlatego zachęcamy do zaopatrzenia się w najwyższej jakości koncentraty lodów w proszku, polewy zastygające, posypki strzalające oraz koncentrat gofrów biszkoptowych. Pełna oferta dostępna jest również na naszej stronie, gdzie serdecznie zapraszamy.

Życzymy kolorowych smaków.

«powrót