+48 91 577 03 21

2019-01-28

Smak czy dekoracja?


Smak czy dekoracja?

Desery lodowe jak i same lody dekorujemy różnymi polewami, posypkami czy owocami. Czy robimy to dla dodania smaku czy do poprawy wyglądu naszego deseru? Trudno określić. Jedni kochają jak coś chrupie lub strzela w buzi, a inni wolą posmakować wykwintnego owoca w deserze. Wybór jest bardzo duży, bo możemy wybrać truskawki, jagody, maliny, mango, papaje itp. Posypać to wszystko mielonymi orzechami i polać czekoladą. Pychotka.

Dla dzieci bardziej liczy się efekt. Dzieciaki lubią jak strzela im w buzi i chrupie. I nasza firma ma taki produkt - posypkę strzelającą. Nasza posypka "strzela" po zetknięciu z wilgotnym lodem. Buzia pełna eksplozji smaków i kolorów. Na lodzie tworzą wrażenie kolorowej burzy malutkich i cieniutkich "paluszków".

Nasza posypka strzelająca jest produktem silnie higroskopijnym i dlatego należy trzymać ją w szczelnie zamkniętym pojemniku. Nasza posypka pakowana jest w pojemniczki plastikowe 0,25 kg.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą posypki strzelającej na naszej stronie. Zachęcamy do zakupu o wysokiej jakości naturalnych produktów jak koncentraty lodów w proszku, koncentratu proszku gofrowego, polewy zastygającej i mrożonych napojów Shake.

Dodatkowych informacji udzielimy w naszym biurze handlowym w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zamówienia prosimy składać na adres email: biuro@dylex.com.pl

Życzymy strzelających wrażeń.

«powrót