+48 91 577 03 21

2019-01-23

Lody Świderki


Lody Świderki

Nasza firma zajmuje się produkcją koncentratów lodów w proszku. Wśród bogatej smakowo gamie lodów w szczególności polecamy lody Świderki. Lody Świderki to lody amerykańskie, kręcone, mocno zmrożone. Charekterystyczną cechą tego typu lodów jest brak napowietrzenia, dlatego jego struktura jest zwarta.

Nasze lody Świderki produkowane są z koncentratu Alaska 5. Koncentrat ten cechuje głęboki smak i aromat naturalnych składników jak m.in. mleko. Główną zaletą tego typu lodów jest jego gładka struktura masy lodowej, która idealnie formuje się w kształcie "świdra". Nasz koncentrat można mrozić nawet do temperatury -10 stopni Celsjusza.

Lody amerykańskie to najczęściej sprzedawane nad polskim morzem lody oraz desery lodowe. Kochają je dzieci jak i dorośli. Uwielbiają smaki owocowe i czekoladowe. My polecamy następujące smaki lodów Alaska 5:

Zachęcamy Państwa do podjęcia stałej współpracy z naszą firmą przez cały rok. Pracujemy przez 12 miesięcy, aby nasze produkty również mogły gościć w Państwa lokalach jako stała pozycja w karcie deserowej. Dodatkowych informacji o współpracy udzielimy pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 lub osobiście w naszej fabryce w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót