+48 91 577 03 21

2018-12-31

Chrupiące i złociste?


Chrupiące i złociste?

W internecie na każdej stronie kulinarnej znajdziemy mnóstwo przepisów na gofry biszkoptowe. Niestety, po wypróbowaniu przepisu okazuje się, że ciasto pozostawia wiele do życzenia. Dlatego zachęcamy wszystkie punkty serwujące gofry biszkoptowe do zakupu naszego aromatycznego koncentratu proszku gofrowego. Z koncentratu uzyskają Państwo aromatyczny i chrupiący o złocistym kolorze gofr biszkoptowy. Nic nie trzeba robić, tylko upiec przepysznego gofra i podać z ulubionymi dodatkami jak: owoce, dźem, frużelina, bita śmietana.

Kształtne i chrupiące gofry biszkoptowe to przysmak wielu łasuchów słodkości. Zazwyczaj smak gofrów kojarzy się nam z dzieciństwem. Wtedy możemy pozwolić sobie na dowolną ilość gofrów z dodatkami jakimi chcemy. Ale czy w dorosłym wieku musimy z tego rezygnować?

Zapraszamy na naszą stronę do zakładki - gofry biszkoptowe, gdzie podajemy sposób sporządzenia ciasta oraz temperaturę pieczenia. Na opakowaniu również znajdą Państwo instrukcję użycia naszego koncentratu proszku gofrowego.

Zamówienia prosimy kierować na adres email: biuro@dylex.com.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 91 577 03 21. Zapraszamy także do osobistego składania zamówień w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Życzymy smacznego!

«powrót