+48 91 577 03 21

2018-10-31

Gofry na śniadanie?


Gofry na śniadanie?

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. A co można przyrządzić na pierwsze, a co na drugie śniadanie? Oczywiście, propozycji jest mnóstwo. Nasza firma poleca Państwu śniadanie na słodko. Chociaż gofry mogą być również wytrawne! Nasze słodkie gofry biszkoptowe to propozycja dla osób nie liczących kalorii. Ponieważ do gofrów dodając bitą śmietanę może podnieść wartość kaloryczną posiłku.

Nasze gofry biszkotowe produkowane są z naturalnych składników, bardzo wyczuwalnych w smaku. Koncentrat proszku gofrowego nie przylepia się do gofrownicy, co jest jego wielką zaletą. Do zalet naszych gofrów zaliczamy również kruchość i aromatyczność. Złocisty kolor i doskonały kształt to następna zaleta naszego koncentratu.

Zatem na pierwsze śniadanie polecamy gofra z dżemem, a na drugie z bitą śmietaną i owocami. Kto z Państwa reflektuje na takie śniadania?

Zapraszamy wszystkie punkty serwujące gofry biszkoptowe do podjęcia współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy produkt wysokiej jakości z naturalnych składników. Więcej informacji o naszych produktach uzyskają Państwo w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B, tel. +48 91 577 03 21.

Życzymy smacznego.

«powrót