+48 91 577 03 21

2018-10-23

Nasza stargardzka produkcja


Nasza stargardzka produkcja

Produkcją koncentratów do lodów w proszku zajmujemy się od 1990 r. Na początku swojej drogi produkowaliśmy jedynie dwa rodzaje koncentratów lodów w proszku - Lody Luksusowe oraz Lody Standard. W chwili obecnej możemy poszczycić się znaczną ilością wspaniałych smaków lodów Alaska. Wśród nich możemy wymienić smaki tradycyjne jak i egzotyczne, w tym mango i maracuja.

Produkujemy koncentrat do lodów w proszku z najwyższej jakości produktów. Dlatego nasze lody cechuje naturalna, kremowa i aksamitna konsystencja produktu. Nasze lody można stosować do każdego rodzaju automatów. Staramy się, aby nasze produkty były rozpoznawalne dla naszych kontahentów pod względem smaku, struktury i jakości. Zależy nam na ścisłej współpracy z każdym odbiorcą zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Nasza stargardzka produkcja to nie tylko koncentraty lodów w proszku, ale także polewy zastygające w bogatej bazie smakowej oraz posypka strzelająca w kolorowej gamie smakowej. Polecamy również wysokiej jakości koncentrat proszku gofrowego oraz napój mrożony SHAKE o smaku śmietankowo-waniliowym.

Zachęcamy wszystkie punkty gastronomiczne serwujące lody i desery lodowe do ścisłej współpracy z naszą firmą. Oferujemy dogodne warunki współpracy, które zachęcą Państwa do długoterminowej sprzedaży naszych produktów.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B oraz pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Życzymy udanej współpracy.

«powrót