+48 91 577 03 21

2018-09-24

Owoce w roli głównej


Owoce w roli głównej

Nasza produkcja koncentratów do lodów w proszku opiera się na stosowaniu naturalnych składników. Staramy się, aby nasze smaki były wyjątkowe i kojarzyły się naszym klientom z wakacjami i słońcem. Ostatni nasz nowy smak marakui i mango wprowadzi Państwa wyobraźnie do krajów egzotycznych pełnych palm, piekącego słońca i błogiego wypoczynku.

Wiele naszych smaków jednak kojarzy się z naszymi lokalnymi owocami jak jagoda, truskawka, wiśnia czy jabłko. To są najczęściej wybierane smaki lodów Alaska, które nasi rodacy kochają. Dlatego do ich produkcji wybieramy najlepsze owoce, dostępne na naszym rynku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie zamieściliśmy galerię zdjęć owoców wykorzystywanych do naszej produkcji koncentratów lodów w proszku. Zdjęcia są ładne i nie zawsze można porównać smak z owocem w rzeczywistości.

Wszystkie lokale gastronomiczne serwujące desery lodowe, gofry biszkoptowe, napoje lodowe zachęcamy do ścisłej współpracy z naszym zakładem. Oferujemy Państwu produkty na bazie naturalnych składników i kremowej konsystencji.

Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 91 577 03 21 lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Stargardzie, ul. Gdyńska 28 B.

Życzymy owocowej uczty.

«powrót