+48 91 577 03 21

2018-09-19

Kompleksowa oferta dla lodziarni


Kompleksowa oferta dla lodziarni

Jesień w natarciu, ale jedzenie lodów trwa w najlepsze. Bowiem nasze lody Alaska mogą Państwo smakować w wielu punktach gastronomicznych, lodziarniach i restauracjach w naszym kraju. Nad morzem trudno kupić loda w budce, ale w lokalach owszem. Coraz też częściej nadmorskie lodziarnie nie zamykają swoich lodowych biznesów, a wręcz przeciwnie - poszerzają swoją ofertę o nowe produkty lodowe i słodkości.

Nasza kompleksowa oferta zakładu zachęci Państwa do zaopatrywania się u nas w wysokiej jakości naturalne produkty takie jak:

Nasza oferta skierowana jest do każdej lodziarni, restauracji czy punktów serwujących desery lodowe o każdej porze roku. Nie ma znaczenia czy jest uapła, czy zimno. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na naszej stronie oraz katalogu produktów.

Zapraszamy do ścisłej współpracy przez cały rok. Służymy Państwu naszym 28-letnim doświadczeniem w branży lodowej. Doradzimy, wypróbujemy z Państwem nasze wszystkie produkty, które będą mogli Państwo wykorzystać w swoim biznesie.

Więcej informacji udzielimy również pod numerem telefonu +48 91 577 03 21.

Zapraszamy.

«powrót